Abonament medyczny – korzyści

Potrzebujesz szybkiej konsultacji lekarskiej bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z platformy konsultacji medycznych i uzyskaj kontakt do lekarza wybranej specjalizacji nawet w kilka minut.

Dziś konsultacje lekarskie są dostępne w kilka minut i całkowicie online. Dzięki temu, bez straty czasu, kolejek, dojazdów, czy kontaktu z innymi chorymi, jesteś w stanie skorzystać z opcji badania lekarskiego przez telefon lub online, a także możliwości analizy wyników badań laboratoryjnych. To nie wszystko! Z miejsca zyskujesz dostęp do lekarzy wielu specjalizacji oraz możliwości wypisania potrzebnej recepty, oraz zwolnienia lekarskiego. Zobacz, czego więcej warto dowiedzieć się o tych rozwiązaniach i na czym polegają abonamenty medyczne.

Abonament medyczny – jak działa?

By skorzystać z konsultacji online za pośrednictwem strony: https://jpmedica.com należy najpierw założyć konto na platformie. To raptem kilka kroków, dzięki którym możesz już skorzystać z dostępnej na stronie oferty. Po tym etapie można już zadzwonić i umówić się na wizytę do wybranego specjalisty. Można to zrobić płacąc jednorazowo, albo zdecydować się na wybrany abonament medyczny w zależności od potrzeb. Dzięki temu zyskujesz pakiet medyczny skrojony na miarę — z podstawową opieką medyczną, konsultacjami specjalistów i badaniami laboratoryjnymi.

Abonament medyczny – korzyści

Konsultacje online to świetny i działający sposób, dzięki któremu szybko zadbasz o zdrowie i bez konieczności długiego czekania na wizytę u lekarza w odpowiedniej placówce. Tym samym skraca się czas diagnostyki, a to przyspiesza rozpoczęcie leczenia i powrót do zdrowia. Dzięki takim konsultacjom pacjent ma także wgląd do swoich wyników badań, zaleceń lekarskich, przyjmowanych leków oraz historii wizyt.

Abonament medyczny – ile kosztuje?

Z abonamentu medycznego można korzystać w różnych pakietach cenowych. Począwszy od jednorazowych konsultacji lekarskich w cenie, od 70 do 120 zł, w zależności od konkretnych usług, a skończywszy na pakietach na 6 i 12 miesięcy w cenach: 350 zł i 672 zł. W takim przypadku, gdy chcesz częściej korzystać z konsultacji online, zdecydowanie bardziej opłaci Ci się abonament na pół roku bądź cały rok z góry. To świetna inwestycja w zdrowie i spokój, bo od teraz wiesz, że pomoc lekarską otrzymasz zdecydowanie szybciej, niż umawiając się do gabinetu.

Abonament medyczny – na czym polega?

Abonament medyczny to prywatna usługa zdrowotna, która jest alternatywą dla publicznej opieki zdrowotnej. Za określoną opłatą możesz skorzystać z wizyt online u konkretnych specjalistów, badań, a także dostępu do platformy ze wszystkimi swoimi wynikami. Wybierając jeden z pakietów i decydując się na konsultację, możesz liczyć, że podczas teleporady lekarz wystawi Ci e-receptę, skierowanie, e-zwolnienie, skierowanie na badania, omówi wyniki badań, a także zaleci kolejną wizytę.

Tym samym zyskujesz także możliwość taniego skorzystania z usług lekarza, jego lepszą dostępność, a także dostęp do platformy, dzięki której łatwiej umówisz się na konsultacje oraz przejrzysz wszystkie najważniejsze dokumenty. Korzystanie z abonamentu medycznego to inwestycja w Twoje zdrowie, skuteczniejsza i szybsza diagnostyka oraz rozwiązanie dla każdej osoby, która nie chce tracić już więcej czasu na czekaniu w kolejkach i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj